כתיבת ברכות / שאלות נפוצות

כמה זמן לפני האירוע לפנות אליך?


רצוי כחודש לפני. אומנות יצירה והשראה לא עובדים טוב בלחץ... אני אוהבת שיש לי מרווח נשימה לכתוב. אני כותבת ואז לפעמים מניחה לברכה וחוזרת אליה מאוחר יותר. אני אוהבת שיש לי זמן למחקר על נושא מסוים שהעלתם או על ציטוט או קטע שיר רלוונטי.
למה אין הרבה דוגמאות באתר?


הברכות שאני כותבת הן מאוד אישיות ומותאמות לכל לקוח באופן ספציפי ולכן ברכת חתונה אחת הומוריסטית (למשל) לא תדבר בהומור שלה ללקוח אחר שביקש מוצר דומה. בנוסף רוב לקוחותי מבקשים להשאר אנונימיים ורבים מבקשים לא לפרסם את הברכה. אני מאמינה בכימיה שביני לבינכם, אם היא מתרחשת בשיחת הטלפון בינינו אז "זה זה".
באיזה סגנון את כותבת ?


יש לי את היכולת, הרגישות והנסיון לכתוב כמעט בכל סגנון רצוי. החל מהומור "ציני" מצחיק ומשעשע ועד למכתב אהבה "קיצ'י" מרגש עד דמעות. סגנון מסורתי עם חיבור למקורות, בצורת סיפור, אגדה או שיר, חריזה מלאה, חלקית או לא בכלל. בשפה ספרותית יותר או יומיומית יותר. כמובן שניתן לשלב בין סגנונות שונים. ואם אתם לא יודעים מה מתאים לכם, אז אעזור ואכוון מה נכון לכם לדעתי.
האם לאחר קבלת הברכה אפשר לשנות?


בתחקיר הטלפוני והחומר שמועבר אני מנסה לדייק כמה שיותר מולכם על מנת לחסוך זמן תיקונים. ובכל זאת, בוודאי! לאחר קבלת הברכה מומלץ לקרוא אותה בשקט וריכוז ואם יש אז לרכז הערות, שינויים ודיוקים ולפנות אלי.
מה אורך הברכה?


מאוד תלוי בסוג, אופי ומטרת האירוע והברכה וכמובן מה שמתאים לכם.
אז איך מתחילים?


מרימים אלי טלפון בודקים לוח זמנים ומחירים ואם "הקסם" בינינו מתרחש... ואז בשיחת טלפון או עם דף מנחה עם עצמכם אתם מעבירים אלי חומר. ויוצאים לדרך!

רונה אורון | במה - מרחב לנשמה

 נייד - 052-3739798  |  דוא"ל - ronaoron10@gmail.com

 
  • Facebook Social Icon
whatsapp-symbol-icon-logo-vector.png